Vyhledávání pozic

Staňte se členem týmu největšího českého i slovenského prodejce zahradní techniky, zahradního nábytku, bazénů a dalších potřeb pro zahradu.

SAMOSTATNÝ KONTROLOR / EKONOM - DIVIZE PRODEJE

Jaká bude Vaše pozice a náplň práce:

  • zpracovávání a vyhodnocovaní informací o vývoji nákladů prodejních center společnosti v CZ a SK
  • zpracovávání a sledování informací o výkonnosti jednotlivých prodejních center
  • zpracovávání souhrnných informací o mzdách pracovníků z prodejní sítě v CZ i SK a podíl na přípravě mzdových plánů
  • vyhodnocování ekonomických informací a spolupráce na návrzích pro optimalizaci činností a zvyšování produktivity
  • zpracovávání datových podkladů a specifických analýz pro ředitele divize prodeje
  • spolupráce na vývoji analytických zadání
  • příprava přehledných prezentací vybraných podkladů
  • úzká spolupráce s ředitelem divize prodeje

Co jsme pro Vás připravili:

  • zajímavou a samostatnou práci, ve které uplatníte a rozvinete své analytické schopnosti, zkušenosti s obchodním prostředím
  • stabilitu a zázemí firmy s dominantním postavením na českém trhu (jsme největší prodejce zahradní techniky a bazénů v Evropě)
  • roční platové ohodnocení 540 000 - 600 000,- Kč (po zapracování)
  • propracovaný adaptační program pro přípravu nastupujících pracovníků
  • trvalou odbornou přípravu
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na dopravu
  • týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a celou řadu dalších zaměstnaneckých výhod, včetně slev na výrobky a služby Mountfield

Potřebné předpoklady:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC – znalost SQL a systému Navision výhodou
  • analytické a logické myšlení, pochopení souvislostí a schopnost vyhodnocovat
  • samostatnost, aktivita a komunikační schopnosti
  • schopnost vnímat obchodní prostředí a cíle - znalost maloobchodního prostředí výhodou
  • přesnost, pečlivost a spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • nevyžadujeme znalost cizích jazyků
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Ostatní informace:

  • termín nástupu dle dohody
  • pracoviště – prodejní centrum Mountfield, u dálnice D1 – EXIT 15

Kontakt

Mountfield a.s.
Veronika Fantová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!