Vyhledávání pozic

Do IT týmu největšího výrobce a prodejce zahradní techniky a bazénů v ČR hledáme dalšího člena na pozici

IT SPECIALISTA - OPERÁTOR/KA HELPDESKU IT

Náplň práce:

  • analýza a řešení incidentů - poskytování první úrovně technické podpory pro hardwarové a aplikační požadavky - centrála i prodejní síť
  • komunikační kanály - JIRA, email, telefon, osobně
  • případné následné předávání incidentů na příslušné správce L2
  • dokumentace incidentů včetně jejich řešení
  • vzdálená správa a administrace stanic - instalace, konfigurace, údržba
  • konfigurace mobilních zařízení Android/iOS - nastavení, správa, připojení
  • monitorování provozních systémů a jejich údržba

Požadujeme:

  • mírně pokročilá znalost LAN/WAN sítí
  • znalost Microsoft Office na úrovni mírně pokročilý
  • komunikativnost
  • prozákaznický přístup
  • pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup
  • odolnost vůči stresu
  • minimálně SŠ vzdělání se zaměřením na informatiku
  • pasivní znalost anglického jazyka

Výhodou:

  • praxe na IT Helpdesku L1/L2
  • uživatelská znalost Microsoft Dynamics Navision
  • administrátorská znalost Windows 7/8/10
  • základní orientace ve Windows Server 2008 a 2012 a Active Directory
  • zkušenosti s provozem, procesy (ITIL) a nástroji Service Desk
  • základní orientace - databáze, SQL

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci u stabilní dynamicky se rozvíjející firmy, působící více než 25 let na českém i slovenském trhu, leadera ve svém oboru
  • možnost odborného růstu
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody - služební mobil, služební notebook, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, vlastní posilovna pro zaměstnance, možnost využití rekreačního zařízení firmy, vzdělávání a kurzy, sleva na firemní výrobky

Ostatní:

  • pozice je vhodná i pro absolventy SŠ, VŠ se zaměřením na obor Informatika
  • pracoviště je na centrále společnosti Mountfield, Všechromy (dálnice D1, Exit 15)
  • termín nástupu: dohodou

Kontakt

Mountfield a.s.
Veronika Fantová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!