Vyhledávání pozic

Do projektového týmu IT oddělení největšího výrobce a prodejce zahradní techniky a bazénů v ČR hledáme dalšího člena na pozici Junior Project Manager.

JUNIOR PROJECT MANAGER

Náplň práce:

  • příprava a řízení menších projektů
  • řízení změnových požadavků stávajících IT systémů
  • komunikace s interními zákazníky
  • komunikace s externími dodavateli
  • spolupráce s členy ostatních týmů IT oddělení

Požadujeme:

  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • pro zákaznický přístup
  • orientaci na výsledek
  • pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup
  • odolnost vůči stresu
  • základní přehled v informačních technologiích
  • znalost ERP systémů výhodou
  • pasivní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • zajímavou a různorodou práci u stabilní dynamicky rozvíjející se firmy, působící více než 25 let na českém i slovenském trhu, leadera ve svém oboru
  • možnost odborného růstu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody - služební mobil, služební notebook, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, vlastní posilovna pro zaměstnance, možnost využití rekreačního zařízení firmy, vzdělávání a kurzy, výrazná sleva na firemní výrobky

Ostatní:

  • Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ, VŠ se zaměřením na obory spojené s projektovým řízením nebo IT.
  • pracoviště je na centrále společnosti Mountfield (dálnice D1 Exit 15, Všechromy)
  • nástup možný ihned

Kontakt

Mountfield a.s.
Veronika Fantová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!