Vyhledávání pozic

Staňte se členem týmu největšího českého i slovenského prodejce zahradní techniky, zahradního nábytku, bazénů a dalších potřeb pro zahradu.

FINANČNÍ CONTROLLER

Jaká bude Vaše náplň práce:

• zpracování a vyhodnocování pravidelných reportů za svěřenou oblast
• příprava adhoc reportů a analýz pro vedení společnosti
• příprava finančních plánů a forecastů a jejich vyhodnocování
• automatizace a zefektivnění tvorby pravidelných reportů
• spolupodílení se na analýze dat a návrhu jejich optimalizace
• spolupráce na aktuálních projektech oddělení Controllingu

Co jsme pro Vás připravili:

• zajímavou a samostatnou práci, ve které uplatníte a rozvinete své analytické schopnosti, zkušenosti s obchodním prostředím
• stabilitu a zázemí firmy s dominantním postavením na českém trhu
• propracovaný adaptační program pro přípravu nastupujících pracovníků
• trvalou odbornou přípravu
• možnost profesního růstu
• příspěvek na dopravu, Cafeterie, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a celou řadu dalších zaměstnaneckých výhod, včetně výrazných slev na výrobky a služby Mountfield

Potřebné předpoklady:

• SŠ/VŠ ekonomického směru
• praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
• týmová spolupráce
• analytické a logické myšlení, pochopení souvislostí a schopnost vyhodnocovat data
• pokročilá znalost MS Office (především MS Excel)
• znalost práce v Power BI výhodou
• znalost SQL výhodou
• základní znalost podvojného účetnictví
• samostatnost, pečlivost, spolehlivost, proaktivní přístup
• nevyžadujeme znalost cizích jazyků
• řidičský průkaz sk. B výhodou

Ostatní informace:

• termín nástupu dle dohody
• pracoviště – centrála společnosti Mountfield (dálnice D1 – EXIT 15, Všechromy)

Kontakt

Mountfield a.s.
Veronika Fantová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!