Vyhledávání pozic

Do IT týmu největšího prodejce zahradní techniky a výrobce bazénů v Evropě hledáme schopného systémového specialistu.
Nový kolega se bude významně podílet na přípravě automatizovaných instalací operačních systémů a aplikací. Bude vykonávat běžnou uživatelskou podporu jak pro kancelářské aplikace, tak základní podporu informačního systému, na který bude zaškolen.

IT SYSTÉMOVÝ SPECIALISTA

Náplň práce:

  • správa serverových operačních systémů a uživatelských koncových stanic
  • administrace informačních systémů
  • správa sítové infrastruktury, údržba systémů
  • podpora koncových uživatelů (L2)

Požadujeme:

  • znalost LAN, firewall
  • virtualizace VMware, Hyper V a operační systémy Linux (Debian), Windows
  • Active Directory, GPO, DNS, DHCP, Radius
  • emailové a souborové služby: Exchange, DFSR replikace
  • znalost TCP/IP a LAN / WAN technologií (Cisco výhodou)
  • skriptování v PowerShell a Bash
  • znalost prostředí Windows serveru (obecně znalost produktů Microsoft)
  • znalost dohledového systému Zabbix na úrovni administrace výhodou
  • znalost běžných kancelářských aplikací a schopnost poskytovat podporu uživatelům
  • komunikativnost
  • samostatnost
  • ochotu učit se novinky a uvádět je do praxe
  • pasivní znalost anglického jazyka (pro práci není nutná mluvená angličtina)
  • minimálně SŠ vzdělání, pozice je vhodná i pro absolventy
  • řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci u stabilní české firmy, působící více než 25 let na českém i slovenském trhu, leadera ve svém oboru
  • možnost odborného růstu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – příspěvek na dovolenou, služební mobil, služební notebook, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, vlastní posilovna pro zaměstnance, možnost využití rekreačního zařízení firmy, vzdělávání a kurzy, sleva na firemní výrobky

Místo výkonu práce:

Pracoviště je na centrále společnosti Mountfield, dálnice D1, Exit 15, Všechromy.

Termín nástupu:

Ihned.

Kontakt

Mountfield a.s.
Veronika Fantová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!