Vyhledávání pozic

Mountfield a.s. je největším prodejcem a výrobcem zahradní techniky a bazénů v Evropě. Na českém trhu dosahuje náš tržní podíl 50 %, veškerý prodej je realizován v 75 firemních prodejnách po celé České republice i na Slovensku. Takových výsledků dosahujeme díky prodeji kvalitních výrobků pocházejících od ověřených dodavatelů a unikátnímu způsobu prodeje, marketingu a servisu. Mountfield a.s. je vysoce respektovanou společností jak v České republice (pravidelně vítězíme mezi maloobchodními firmami v anketě Czech Top 100), tak na celosvětovém trhu.
Hledáme opravdového leadera s chutí podílet se na rozvoji společnosti.

Oblastní ředitel - západní Čechy

Co vás čeká na pozici Oblastního ředitele:

  • řízení oblasti s 12 – 15 prodejnami
  • kompletní management svěřených prodejen
  • odpovědnost za obchodní aktivity a výsledky prodejen v dané oblasti
  • rozvoj prodejní sítě ve svěřené oblasti (otevírání a přemisťování prodejen v oblasti)
  • hodnocení a motivace prodejních týmů
  • pravidelné kontroly prodejen, samostatné řešení operativních úkolů
  • uplatňování, realizace vizí a strategií společnosti v rámci svěřené oblasti
  • reporting zjištěných obchodních a provozních informací vedení společnosti
  • řízení personální a mzdové a politiky v oblasti

Profil kandidáta:

  • silná osobnost s manažerskými schopnostmi
  • příjemné a reprezentativní vystupování při osobní i písemné komunikaci
  • bydliště v oblasti středních, západních nebo severozápadních Čech
  • zkušenosti s řízením obchodního týmu jsou výhodou
  • loajalita, vysoké pracovní nasazení, schopnost systematické práce
  • běžná znalost práce na PC
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • ŘP skupiny B
  • čestnost a trestní bezúhonnost

Co vám nabízíme my:

  • příležitost dělat práci, která má smysl a zásadní význam pro chod prodejních center s ohodnocením 70 až 90 tis. měsíčně v závislosti na dosahovaných obchodních výsledcích svěřených prodejen
  • práci v prestižní obchodní společnosti s mnohaletou tradicí na českém trhu, která si zakládá na slušném a férovém přístupu
  • propracovaný systém přípravy na budoucí výkon pozice Oblastního ředitele
  • příspěvek na stravování
  • služební mobilní telefon
  • služební vozidlo i pro soukromé účely
  • sleva na nákup firemních výrobků
  • vzdělávací kurzy a školení

Ostatní:

  • nástup možný dle dohody
  • místo výkonu práce - prodejní centra Mountfield západočeského kraje

Kontakt

Mountfield a.s.
Nataša Kopsová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!