Vyhledávání pozic

Do IT týmu největšího výrobce a prodejce zahradní techniky a bazénů v Evropě hledáme schopného člověka na pozici

IT SPECIALISTA - OPERÁTOR/KA HELPDESKU Mountfield Všechromy

Náplň práce:

  • Analýza a řešení IT incidentů - poskytování první úrovně technické podpory pro aplikační a hardwarové požadavky, budeš součástí Helpdesku L1 pro centrálu i prodejní síť
  • Komunikační kanály – JIRA, email, telefon, osobně.
  • Případné následné předávání incidentů na příslušné správce na L2 (týmy Infrastruktura / Aplikace / Business Inteligence)
  • Dokumentace incidentů včetně jejich řešení.
  • Vzdálená správa a administrace koncových stanic - instalace, konfigurace, údržba.
  • Konfigurace mobilních zařízení Android / iOS – nastavení, správa, připojení.
  • Monitorování provozních systémů a jejich údržba.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

  • Základní znalost LAN / WAN sítí.
  • Znalost Microsoft Office na úrovni mírně pokročilý.
  • Komunikativnost.
  • Prozákaznický přístup.
  • Pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup.
  • Odolnost vůči stresu.
  • Minimálně SŠ vzdělání (se zaměřením na informatiku výhodou).
  • Český jazyk slovem i písmem.
  • Pasivní znalost anglického jazyka.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Co se Ti bude hodit, když budeš ještě znát:

  • Praxe na IT Helpdesku L1/L2.
  • Mírně pokročilá znalost LAN / WAN sítí.
  • Orientace v prostředí MS Azure, Office 365, Dynamics 365, Xeelo.
  • Znalost Microsoft Dynamics Navision.
  • Administrátorská znalost Windows 7/8/10.
  • Základní orientace ve Windows Server 2008 / 2012 / 2016 a Active Directory.
  • Zkušenosti s provozem, procesy (ITIL) a nástroji Service Desk.
  • Základní orientace – databáze, SQL.

Co Ti za to dáme my:

  • Zajímavou a různorodou práci u stabilní dynamicky se rozvíjející firmy, působící více než 30 let na českém i slovenském trhu, leadera ve svém oboru.
  • Možnost odborného růstu.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení.
  • Zaměstnanecké výhody – služební mobil, služební notebook, služební SIM, 5 dní mimořádného volna navíc (celkem 25 dní dovolené), 2 dny sickdays elektronické stravenky (karta Edenred Ticket Restaurant) 100 Kč/den příspěvek na dopravu, závodní stravování – v budově máme kantýnu, občerstvení na pracovišti zdarma (káva, čaj, mléko, perlivá i neperlivá voda…) , zvýhodněné tarify pro mobilní volání – pro sebe a rodinu, jazykové vzdělávání EN v budově centrály, posilovna zdarma v budově centrály, možnost využití rekreačního zařízení firmy (chata v Krkonoších, jachta v Chorvatsku), vzdělávání a kurzy, sleva na firemní výrobky, možnost karty Edenred Benefits a mnoho dalších benefitů.

Ostatní:

  • Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ, VŠ se zaměřením na obor Informatika.
  • Pracoviště je v centrále společnosti Mountfield, Všechromy 56 (dálnice D1, Exit 15).
  • Termín nástupu: dohodou.
  • Language skills: Czech language spoken and written required - Knowledge enabling fully professional work or native speaker level

Kontakt

Mountfield a.s.
Tereza Lindt

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!